Belo řidič je náš klenot

Základním stavebním kamenem je u nás samozřejmě řidič. Pokud si s někým plácneme, jsme si na 100 % jisti, že je to ten správný a bez nadsázky k němu přistupujeme jako ke klenotu. Takovým řidičem se může stát vlastně kdokoli, koho řízení baví a zároveň má podobný náhled na náš koncept. Nejprve je však zapotřebí splnit několik věcí, které si teď podrobně popíšeme.

Nejprve musíme zařídit kartu řidiče na příslušném správním úřadě. S potenciálním řidičem si musíme “sednout”. Náš rozhovor začínáme tím, že se pobavíme o společné vizi. Následuje povídání o našich zákaznících a našem přístupu k nim. Spolehlivost, pokora, zodpovědnost. Tři velmi důležité pilíře v chování každého našeho řidiče. Pokud to jen trochu jde, snažíme se být zákazníkovi co nejvíce nápomocní. V další části jde potenciální řidič na naší interní zkoušku z místopisu. Zkoušení probíhá hlavně ze známějších míst v konkrétním městě. Toto nám napoví, zda se řidič ve svém městě skutečně vyzná. Poslední fáze probíhá přímo v automobilu. Povídáme si o bezpečnosti, ta je totiž na prvním místě. Dále nám řidič v praxi ukáže své řidičské schopnosti a my hodnotíme kvalitu jízdy z pohledu zákazníka.

Pokud všechny tyto popsané fáze řidič zvládne podle našich představ, je to ten pravý a stává se důležitou součástí našeho týmu. Stává se naším klenotem.